Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji online poświęconej Programowi Aktywna Tablica 2021. Organizatorami wydarzenia są Moje Bambino wraz z Learnetic Polska.

Wydarzenie “Wy pytacie, eksperci odpowiadają, czyli wszystko o Aktywnej Tablicy 2021” odbędzie się 28 lipca 2021 roku, w godzinach 11:00-13:00. Podczas konferencji prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego Dariusz Skrzyński, który jest niezależnym ekspertem z dziedziny prawa oświatowego odpowie na najbardziej nurtujące pytania i rozwieje wątpliwości odnośnie zapisów rozporządzenia. Wystarczy, że przed konferencją wypełnisz krótki formularz, w którym umieścisz swoje zapytanie.

Konferencja to dla Ciebie najlepsza okazja do zdobycia najnowszych i przede wszystkim wiarygodnych informacji o Projekcie Aktywna Tablica 2021. Dzięki niej nie musisz dokonywać indywidualnej interpretacji zapisów rozporządzenia i zastanawiać się, czy jest ona poprawna.

Zyskujesz profesjonalną analizę treści nowelizacji i masz pewność, że pochodzi ona z pewnego źródła.

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji online?

  • poznasz zmiany, które wniosła nowelizacja Ustawy do Programu Aktywna Tablica,
  • dowiesz się, które szkoły mogą otrzymać dofinansowanie,
  • otrzymasz odpowiedź na pytanie, czy Twoja placówka spełnia kryteria określone w projekcie rozporządzenia,
  • dowiesz się, które szkoły mają pierwszeństwo podczas wnioskowania o środki z Programu Aktywna Tablica 2021,
  • będziesz miał możliwość Indywidualnej konsultacji w sprawie pisania wniosku,
  • poznasz gotowe pakiety, które są rekomendowane w programie,
  • dowiesz się, jakie wsparcie mogą uzyskać Twoi uczniowie ze specjalnymi; potrzebami edukacyjnymi, jeśli weźmiesz udział w Programie Aktywna Tablica.
ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI

Oprócz powyższych informacji, po konferencji otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji oraz możliwość indywidualnej konsultacji z opiekunem w sprawie projektu. Najcenniejszy jednak jest ostatni prezent – gotowy wniosek o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica 2021.

Dostaniesz go zupełnie za darmo!

Zarejestruj się już teraz i weź udział w konferencji.

 

BIORĘ UDZIAŁ!

Leave a Reply

webinar inwestycja w edukację: na co warto wydać pozostałe środkui w 2023 roku? kliknij, by zapisać się na webinar 20.12.2023 o 17.30