NauczycielDyrektorInne

Administratorem Twoich danych osobowych jest Moje Bambino Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź, tel: 801 577 544. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową. Tutaj dowiesz się więcej o zasadach i sposobie ochrony i przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, zawartych w Polityce prywatności.

Zajęcia STREAM angażują uczniów w kreatywny proces twórczy, rozwijając krytyczne myślenie, wartościową współpracę w grupie i odwagę do praktycznych doświadczeń edukacyjnych. Pozwalają wykorzystywać takie metody nauki, które będą rozwijały wszystkie zdolności dzieci.
Właściwie wyposażona pracownia przedmiotowa STREAM to gwarancja bezpiecznej i przyjaznej rozwojowi przestrzeni, w której uczniowie swobodnie i komfortowo mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.

Edukacja STREAM to inwestycja w indywidualny potencjał i unikalne talenty uczniów, umożliwiająca im zdobywanie kluczowych kompetencji i proinnowacyjnych umiejętności, niezbędnych do osiągania sukcesów na rynku pracy w dorosłym życiu.

Mirosława MatczakKonsultant WODN w Łodzi

Pracując w szkole zawsze widziałam potrzebę łączenia treści, przekazywanych uczniom na różnych przedmiotach. Uzupełnianie i dodawanie informacji pozyskanych na lekcjach dawało wymierny efekt, w postaci łączenia faktów, świadomego wykorzystywania zdobytej wiedzy i lepszego jej zapamiętywania.

Dwadzieścia lat później Edukacja STREAM pokazuje, że interdyscyplinarne podejście do nauczania jest ważne. Bardzo mnie to cieszy i zapraszam Wszystkich Państwa do korzystania z zasobów strony, którą miałam przyjemność zaprojektować pod kątem treści i współtworzyć wraz ze wspaniałą, zaangażowaną grupą osób - pasjonatów, którym serdecznie dziekuję.

Agnieszka SkorodzieńEkspert Akademii Bambino

Nowocześnie wyposażona pracownia STREAM to angażujące i pełne pasji lekcje dla uczniów i komfort pracy nauczyciela. Zajęcia zgodne z założeniami modelu STREAM to atrakcyjne i rozwijające lekcje, które zachęcają uczniów do samodzielnego poznawania świata, eksperymentowania i doświadczania nauki dzięki aktywnym metodom pracy.
Odkąd realizujemy zajęcia w modelu STREAM uczniowie bardziej angażują się w lekcje i osiągają lepsze wyniki w nauce.

Wierzymy, że właściwie zaaranżowana przestrzeń pracowni STREAM to fundament nowoczesnej edukacji, wspierającej realizację podstawy programowej z wykorzystaniem metody badawczej.

Andrzej KusiakDyrektor